Lifetech LT-2B 7 Filtreli Alkalin Detox Su Arıtma Cihazı
Kapalı Sistem Pompalı Arıtma Cihazı tr

Lifetech LT-2B 7 Filtreli

Lifetech LT-2B 7 Filtreli Alkalin Detox Su Arıtma Cihazı

LT-2B 7 Aşamalı Su Arıtma Cihazını kullanarak suyunuzu, dakikalar içinde vücudunuzun Ph derecesini dengeleyen ve daha zinde hissetmenize yardımcı olan alkalin hale getirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Filtre Sayısı1
Cihaz Ebatları36x19x43 cm
Tank Ebatları27x35x27 cm
Su Hacmi12 litre
Günlük Kapasite300 litre
Hortum Uzunluğu7 metre
Giriş Suyu Basıncı40 Psı
Musluk Uyumu1/4 Inch
Filtre ÇeşidiSpun Filtre ve Blok Karbon Filtre
Yükseklik46 cm
Genişlik38 cm
Derinlik22 cm

Ürün Açıklaması

Elektrik gerektirmeden su üreten LT-2B 7 filtreli Alkali Detox modeli kilo vermeyi kolaylaştırır, hastalıkları önlemeye yardımcı olur ve yaşamınıza sağlık katar.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Lifetech LT-2B 7 Filtreli Alkalin Detox Su Arıtma Cihazı